Nabór na pakiety rozwojowe dla podmiotów ekonomii społecznej

Trwa nabór na pakiety rozwojowe dla podmiotów ekonomii społecznej z Rudy Śląskiej. Będzie trwał do 30 czerwca 2025 r.
Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej jako lider projektu nOWES zaprasza podmioty ekonomii społecznej (PES) z Rudy Śląskiej, działające na rzecz społeczności lokalnej, do udziału w konkursie na pakiet rozwojowy dla PES.
Pakiet rozwojowy to zakup produktów i/lub usług potrzebnych do prowadzenia i rozwijania działalności organizacji o wartości do 3 000 zł brutto dla organizacji istniejących nie dłużej niż 24 miesiące („pakiet rozwojowy 1”) i do 7 000 zł brutto dla „starszych” („pakiet rozwojowy 2”) oraz profesjonalne doradztwo.
By skorzystać z pakietu rozwojowego należy:
Krok 1 – zapoznać się z Regulaminem przyznawania pakietów rozwojowych nOWES, wzorem wniosku o pakiet rozwojowy i wzorem umowy
Krok 2 – wypełnić wiosek, podpisać odręcznie i zeskanować lub podpisać profilem zaufanym/ podpisem kwalifikowanym i przesłać na adres: nowes@swr.pl
W ramach naboru przewiduje się wsparcie dla 6 organizacji z Rudy Śląskiej:
Pakiety rozwojowe 1 – dla 4 PES działających nie dłużej niż 24 miesiące,
Pakiety rozwojowe 2 – dla 2 PES działających dłużej niż 24 miesiące.
Wnioski można składać w terminie do 30 czerwca 2025 r.
Biuro: 41-500 Chorzów, ul. Metalowców 13, budynek A2, lokal 206,
tel: 32 376 75 65
e-mail: nowes@swr.pl