Header decorative image
Kir Żałobny

ZTM w konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju

ZTM w konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju

Zarząd Transportu Metropolitalnego opublikował niedawno pierwszy raport społecznej odpowiedzialności ZTM, prezentujący wizję budowania lepszego miejsca do życia w regionie, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu komunikacją miejską.

Raport kompleksowo przedstawia najważniejsze działania podejmowane przez ZTM, które wpływają na poprawę jakości życia ponad 2 mln mieszkańców zamieszkałych na terenie 56 miast i gmin (Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i gmin ościennych). Raport został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Ważnym etapem konkursu jest głosowanie internautów.

ZTM zaprasza do oddania głosu na Raport społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020.

Zagłosować można poprzez stronę Raporty Zrównoważonego Rozwoju. W formularzu należy wskazać trzy publikacje (raport ZTM znajduje się na dole strony, zgodnie z kolejnością alfabetyczną) oraz wybrać reprezentowaną grupę interesariuszy. Następnie trzeba wpisać swój adres e-mail, który jest niezbędny do weryfikacji oddanego głosu. Głos zostanie zapisany w systemie dopiero po jego potwierdzeniu, co odbywa się poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail.

Głosowanie trwa do 20 września.

Na portalu Flipbook można zapoznać się z pełną treścią Raportu społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020.

/źródło: Zarząd Transportu Metropolitalnego/

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter