Header decorative image
Kir Żałobny

Zielona Dycha na Burlochu

Zielona Dycha na Burlochu

2,5 km, 5  km, 10km – na tych dystansach zmierzą się ze sobą uczestnicy „Zielonej Dychy na Burlochu”, która odbędzie się w sobotę, 25 marca na terenie ośrodka Burloch Arena w Orzegowie. Impreza skierowana jest do biegaczy oraz amatorów Nordic Walking. Na najmłodszych czekał będzie Bieg Mistrzów o długości 400 m.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:00 zawodami nordic walking. O godz. 11:00 na trasę ruszą biegacze, zaś o godz. 12:30 wystartują dzieci do 11 roku życia.  – Trasa,  tak jak to miało miejsce podczas edycji zimowe, poprowadzona zostanie przez okoliczny park młodzieży oraz planty przy ulicy Hlonda - tłumaczy Katarzyna Wolniewicz z FabrikaNordika, które jest współorganizatorem wydarzenia.

Uczestnicy wystartują na dystansie 2.5km, 5 km oraz 10 km. Dzieci rywalizowały bedą na odcinku 400 m. W zawodach mogą wystartować osoby, które do 20 marca zgłosiły się za pomocą elektronicznych zapisów (tutaj) lub w dniu imprezy od godziny 8:00 w biurze zawodów oraz opłaciły udział.

Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego podczas weryfikacji w biurze zawodów.

Wszelkie informacje można znaleźć tutaj.

 

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter