Header decorative image
Kir Żałobny

Wymyśl logo Ficinusa

Wymyśl logo Ficinusa

Od paru lat na terenie naszego regionu funkcjonuje Szlak Zabytków Techniki. Również nasze miasto ma swój ślad na szlaku - historyczna kolonia robotnicza Ficinus jest wpisana jako jeden z ponad trzydziestu zabytków poprzemysłowych najważniejszych dla Śląska.

Wiele z tych zabytków posiada swoje własne logo. Ficinus, który jest ważnym punktem wizyt dla gości odwiedzających nasze miasto oraz popularnym miejscem spacerów i miłego spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi, także powinien mieć swój wyjątkowy znak, dzięki któremu będzie łatwo rozpoznawalny.

Dlatego ogłaszamy specjalny konkurs na logo Ficinusa. Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Czekamy na propozycje do dnia 8 czerwca, kiedy to jury pod kierownictwem Prezydent Miasta Ruda Śląska wyłoni najciekawszą i najbardziej odpowiednią propozycję.

Wynik zostaną ogłoszone w dniu 11 czerwca podczas święta Industriady, które będzie obchodzone na ulicy Pawła Kubiny w Rudzie Śląskiej - Wirku.

Informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie do pobrania poniżej. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie oraz do zabawy na Ficinusie. Prace należy dostarczyć na płycie CD do Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta - Urząd Miasta, Plac Jana Pawła II 6, pokój 120.

REGULAMIN

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter