Baner z programem Dni Rudy Śląskiej 2024.
Kir Żałobny

"Wygraj weekend na Śląsku"


- Przyznam, że nie spodziewałam się wygranej - mówi Pani Jadwiga - Na weekend na Śląsku zapraszam moje znajome z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Bydgoszczy. Znamy się z forum internetowego. Bardzo się cieszymy, że nareszcie poznamy się osobiście i spędzimy ze sobą ten czas na Śląsku.

 

Panie Anna Żuchelkowska z Bydgoszczy i Aleksandra Majdak z Tomaszowa Mazowieckiego przyjechały na Śląsk wczoraj weczorem, dzisiaj rano wraz z panią Jadwigą spotkały się z Prezydentem Miasta Andrzejem Stanią.

Prezydent podziękował pani Jadwidze za aktywność w promowaniu rzeczywistego obrazu Śląska i życzył paniom wielu miłych wrażeń w zwiedzaniu naszego regionu.

 

Będzie to czas niezwykle aktywny. Urząd Miasta Ruda Śląska zaproponował wycieczkę do Ustronia, Pszczyny, Tarnowskich Gór oraz Chorzowa. Nie obędzie się oczywiście bez zwiedzania Rudy Śląskiej, gdzie laureatki zjedzą wspólnie obiad w jednej z restauracji przy ul. Kubiny. 

 

- Nie bez przyczyny - tłumaczy Renata Młynarczuk z Wydziału Rozwoju Miasta - konkurs Weekend na Śląsku to nasz wkład w obchody Dni Województwa Śląskiego.

 

Turystykom życzymy wielu pozytywnych wrażeń podczas wycieczki po naszym województwie. Wszystkim internautom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękujemy za tak licznie wysłane kartki z "wyprostowanym" obrazem Śląska. Zachęcamy do dalszej zabawy w prostujemyobrazslaska.pl zarówno w świecie wirtualnym jak i rzeczywistym.

 

Media zainteresowane rozmową z Panią Jadwigą oraz jej koleżankami zapraszamy serdecznie na:
- -konferencję po wycieczce - 7 maja 2009 (czwartek) o godzinie 13:00, w Urzędzie Miasta

WYGRAJ WEEKEND NA ŚLĄSKU to internetowy konkurs zorganizowany przez Urząd Miasta Ruda Śląska oraz kolektyw Partyzantz w ramach akcji PROSTUJEMY Obraz Śląska http://www.prostujemyobrazslaska.pl , do której dołączyli się także: Urząd Miasta Katowice, Metropolia SILESIA, portal MM SILESIA, portal RUDASlaska.com.pl, portal Zicherka, portal M-CE.net.

 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:
Renata Młynarczuk
Urząd Miasta Ruda Śląska
Wydział Rozwoju Miasta
tel. +48 (0) 793 38 38 03

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter