Header decorative image
Kir Żałobny

Weekend pełen atrakcji

Grafika zapowiadająca weekend w mieście

Już od dziś razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszamy na lodowisko na Burloch Arenę. Pierwsze wejście na lodowisko o godzinie 14:30.

W Kinie Patria o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie z cyklu Kino dla Kobiet. Dla pań przygotowano mnóstwo prelekcji, stoisk i projekcję filmu "Ślicznotka 2: Początek".

W sobotę polecamy spacer ze Stowarzyszeniem Wrazidlok. Rajza ku Kaufhausowi rozpocznie się o godzinie 10:00. Start Rajzy przed budynkiem domu handlowego Kaufhaus w Rudzie Śląskiej,  ul. Niedurnego 99.

W sobotnie popołudnie koszykarze K.S. Pogoń Ruda Śląska podejmą drużynę GTK Gliwice. Zapraszamy do kibicowania w hali MOSIR przy ul. Hallera 16b.

W niedzielę od godziny 9 do 20 mnóstwo atrakcji czekać będzie na uczestników Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rudzie 1.

3 grudnia miłośnicy czworonogów oraz ludzie o wielkich sercach spotkają się na wireckim targowisku. Już po raz szósty w Rudzie Śląskiej odbędzie się charytatywna Wystawa Mikołajkowa Owczarków Niemieckich, podczas której będzie można podziwiać piękne okazy psów, ale przede wszystkim wesprzeć dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, które funkcjonują w mieście. Podczas wystawy będzie można zobaczyć owczarki z całej Polski. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 8.00 i potrwa do godz. 16.00.

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza w niedzielę 3 grudnia na spotkanie Maluchy w krainie dźwięku - "Mikołajkowy zawrót głowy" - koncert umuzykalniający.

Aquadrom zaprasza w niedzielę do holu recepcyjnego na bezpłatne warsztaty, podczas których dzieciaki będą mogły wykonać świąteczną kartkę lub napisać list do Mikołaja!

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter