Header decorative image
Kir Żałobny

Walczyli o zwycięstwo w turnieju

Walczyli o zwycięstwo w turnieju

Drugie miejsce podczas turnieju Polskiej Ligi Rugby 7 w Lubinie nie zadowoliło zawodników IGLOO RUGBY CLUB Ruda Śląska.

Do zawodów rozegranych 14 października oprócz gospodarzy - Miedziowych Lubin - stanęły również zespoły Owala Leszno, Husara Bolesławiec oraz IGLOO.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym Pierwszym rywalem naszej drużyny był Owal. Od początku w tym spotkaniu dominował rudzki zespół, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele, co dało zwycięstwo 36:0. Drugi mecz to spotkanie z gospodarzami. Niemalże każda akcja kończyła się punktami, rudzianie wygrali 43:0 i było to jedno z ich najlepszych spotkań tej jesieni. O ewentualnym zwycięstwie w całym turnieju decydował mecz z Husarem. Niestety po dobrych dwóch spotkaniach naszym zawodnikom nie poszło już tak dobrze i mecz zakończył się ich porażką 28:10.

Kolejny turniej rozegrany zostanie 20 października w Zduńskiej Woli.

[Foto: IGLOO RC Ruda Śląska]

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter