Kir Żałobny

Trzymilionowy klient Aquadromu

Trzymilionowy klient Aquadromu

Na początku kwietnia 2019 roku rudzki park wodny odwiedził trzymilionowy Klient!

Milionowego klienta Aquadrom gościł 26 czerwca 2015 roku, a dwumilionowego 15 czerwca 2017 roku. W 2019 roku, trzymilionowy klient pojawił się już 4 kwietnia, gdyż ubiegły rok był najlepszym pod względem frekwencji. Obiekt odwiedziło blisko 550 tys. klientów. Tendencja, powyżej 500 tys. klientów rocznie utrzymuje się od trzech lat.  - Cieszymy się, że już na początku kwietnia możemy pochwalić się trzymilionowym Klientem. Świadczy to o coraz większej popularności naszego obiektu, za co serdecznie dziękujemy – komentuje Marta Malik, prezes Aquadromu.

Trzymilionowym klientem okazała się Pani Ewelina Rzepecka z Zabrza, która jest stałym klientem aquaparku. - Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam trzymilionowym klientem. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że dzisiejszy przyjazd do Aquadromu zakończy się tak miłą niespodzianką, chociaż od rana czułam, że coś się wydarzy – komentuje Pani Ewelina.

W nagrodę Pani Ewelina otrzymała karnet do wszystkich stref ważny do 30 grudnia br. oraz zestaw gadżetów. - Mamy nadzieję, że czteromilionowy Klient odwiedzi Aquadrom pod koniec 2020 roku – dodaje Marta Malik.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter