Header decorative image
Kir Żałobny

Targi Karpiowe u Okonia

Targi Karpiowe u Okonia

Już w najbliższy weekend w Rudzie Śląskiej odbędą się targi karpiowe. Miłośnicy wędkarskich wypraw będą mogli zapoznać się z nowinkami dotyczącymi tego wodnego sportu, zakupić odpowiedni sprzęt, jak i wziąć udział w losowaniu nagród. Organizatorem targów jest salon wędkarski "Okoń".

- Targi organizowane są już po raz czwarty. Na pierwszym pokazie była tylko jedna firma, jednak z roku na rok jest ich coraz więcej – tłumaczy Grzegorz Pawlicki, organizator Targów Karpiowych u Okonia. – Pokaz ma na celu zaprezentowanie nowości roku 2013, tak by klient mógł zapoznać się z towarem, by wiedział co może kupić – dodaje.

Targi karpiowe odbędą się w najbliższą sobotę /9 lutego/ w godzinach pomiędzy 9.00, a 16.30 w salonie wędkarskim „Okoń”, który mieści się w Centrum Handlowym Domino (ul. Obrońców Westerplatte 36).  Wśród wystawców znalazły się liczne firmy wędkarskie. Nie zabraknie również gości specjalnych takich jak Libor Chrobok, Marcin Krajewski, Daniel Szymański, czy Paweł Kiermaszek. Na odwiedzających będą czekać rabaty do 30 % oraz losowanie nagród. Wstęp wolny.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter