Kir Żałobny

Rok z Rudzką Kartą Rabatową

Dzięki Rudzkiej Karcie Rabatowej mieszkańcy naszego miasta mogą taniej zjeść obiad w restauracji, dostać rabat na kurs prawa jazdy, zaoszczędzić na naprawie samochodu i wiele... wiele innych. W projekcie bierze udział 90 firm.

Od roku w Rudzie Śląskiej działa Program Partnerski Rudzka Karta Rabatowa. Pomysł zrodził się na początku 2009 roku. Wielu przedsiębiorców z terenu miasta wspominało o kryzysie gospodarczym i trudnościach w pozyskiwaniu nowych klientów i utrzymywaniu starych. Rozwiązaniem problemu mógł okazać się Program Partnerski Rudzka Karta Rabatowa, jednak nie było pewności, że nowa inicjatywa przekona zarówno mieszkańców, jak i przedsiębiorców. Obawy okazały się zbędne, bowiem po miesiącu od uruchomienia Programu uczestniczyło w nim już 11 firm. W ciągu kilku miesięcy Program systematycznie się rozwijał, przybywało Firm Partnerskich oraz Klientów, korzystających z rabatów.

Promocja Programu Partnerskiego prowadzona jest w urzędach i instytucjach w naszym mieście, w obiektach użyteczności publicznej, basenach czy muzeach. Partnerami Programu oprócz Urzędu Miasta zostały: Wiadomości Rudzkie, Muzeum PRL, Kurier Rudzki, Muzeum im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej, Tereny Targowe w Rudzie Śląskiej.

Dzięki temu cały czas mieszkańcy miasta mogą dostrzec plakaty, roll up'y czy ulotki reklamujące Program. Raz w miesiącu organizowane są konsultacje dotyczące Programu w R-Urzędzie znajdującym się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza. W tym miesiącu zostanie uruchomiona pierwsza Placówka Partnerska, w której można będzie uzyskać informację na temat Programu, przystąpić do grona Firm Partnerskich, otrzymać informację nt. wysokości rabatów czy warunków otrzymania Karty.

Dzięki jednolitemu systemowi oznakowań firm Partnerskich, Klienci nie mają problemu ze zlokalizowaniem placówki, w której otrzymają rabat po okazaniu Rudzkiej Karty Rabatowej.

W każdej z nich otrzymają również listę pozostałych punktów partnerskich. Wszystko po to, aby mieszkańcy na bieżąco wiedzieli gdzie można taniej zapłacić za codzienne zakupy.

Wzrasta liczba Punktów Partnerskich w firmach. Dzięki Rudzkiej Karcie Rabatowej mieszkańcy naszego miasta mogą taniej zjeść obiad w restauracji, dostać rabat na kurs prawa jazdy, zaoszczędzić na naprawie samochodu w wybranym warsztacie, wyjechać taniej na wakacje, kupić suknie ślubną czy biżuterię, zaoszczędzić podczas przejazdu taksówką i wiele... wiele innych.

Bliższe informacje: Michał Żelasko, tel. 661 404 100, e-mail: michal.zelasko@silnet.pl

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter