Header decorative image
Kir Żałobny

Nasze miasto prowadzi w rankingach

W ubiegłym tygodniu odebraliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca w Polsce w konkursie ?Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców?. Konkurs odbywał się w dniach 1 lutego ? 31 marca br. i miał na celu promocję  udziału firm sektora mikro, makro i średnich lokalnych przedsiębiorstw w szkoleniach internetowych  Akademii PARP.

Ruda Śląska zajęła 10 miejsce wśród 65 miast na prawach powiatu w ogólnopolskim rankingu ?Europejska Gmina, Europejskie Miasto?. Wyróżnienie odbierał w ubiegłym tygodniu przedstawiciel miasta z rąk Elżbiety Bieńkowskiej ? Minister Rozwoju Regionalnego.

 

?Gazeta Prawna? po raz drugi przygotowała ranking, wyróżniający samorządy, które osiągają największe sukcesy w pozyskiwaniu środków unijnych. W rankingu tym uwzględniane są wszystkie programy unijne, których beneficjentami są nie tylko władze samorządowe i podległe im jednostki organizacyjne, ale także przedsiębiorcy i organizacje społeczne.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter