Header decorative image
Kir Żałobny

Nagrody dla sportowców

Rudzcy sportowcy oraz trenerzy za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku mogą ubiegać się o nagrody finansowe z budżetu miasta. Wnioski można składać od 2 do 31 stycznia 2024 r. w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta.

Nagrody przyznawane są zawodnikom za uzyskanie wysokiego wyniku sportowego w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz trenerom, których zawodnicy osiągnęli wysokie wyniki sportowe.

Przypomnę także, że 15 grudnia br. został ogłoszony otwarty konkurs ofert  w formie wsparcia realizacji zadań w zakresie  wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Rudzie Śląskiej w roku 2024. Kluby sportowe mogą składać oferty na realizację następujących zdań:

  • sportowe szkolenie dzieci i młodzieży (pula na to zadanie wynosi ponad 2,5 mln zł),
  • sportowe szkolenie grup seniorskich I etap (350 tys. zł)
  • organizacja i udział w imprezach sportowych w roku 2024 (240 tys. zł)

Oferty należy składać poprzez generator wniosków Witkac w terminie do 5 stycznia 2024 r. oraz w wersji papierowej do 9 stycznia 2024 r. w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta.

Wszystkie szczegóły można znaleźć w ogłoszeniach konkursowych dostępnych w  Biuletynie Informacji Publicznej. Potrzebnych informacji udzielają także pracownicy Wydział Kultury Fizycznej.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter