Header decorative image
Kir Żałobny

Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie

27 stycznia w Sportowej Dolinie w Bytomiu-Suchej Górze odbyły się Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie, które były eliminacjami do XII Amatorskich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie Family Cup. W snowboardzie w kat. 20-35 lat zwyciężył mieszkaniec Rudy Śląskiej Tadeusz Domżalski, który uzyskał najlepsze czasy w każdym z dwóch przejazdów wśród wszystkich startujących.

Natomiast w kat. 46-55 lat miejsce tuż za podium (czwarte) w snowboardzie zajął  Zbigniew Domżalski. W kategorii rodzinnej rudzianie zajęli czwarte miejsce, kwalifikując się tym samym do Finału Mistrzostw rodzinnie oraz indywidualnie. Mistrzostwa Polski odbędą się 9-10 marca w Niedzicy.