Header decorative image
Kir Żałobny

Jeszcze raz o wodzie w Rudzie Śląskiej

Radni zapoznali się z informacją o braku wody przydatnej do spożycia w północnych dzielnicach Rudy Śląskiej w dniach 27 czerwca - 2 lipca 2007 r.

 

Radni podczas sesji wyznaczyli Przewodniczącego Rady Miasta Jarosława Kanię na przedstawiciela do reprezentowania Miasta w Zgromadzeniu Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.

Ponadto, radni w związku z upływem kadencji Rady Społecznej SPZOZ Szpitala Miejskiego, powołali członków na nową kadencję.

W skład Rady społecznej weszli:

Joanna Kołada - radna III i IV kadencji, zasiadała w Radzie Społecznej Szpitala
w poprzedniej kadencji, lekarz medycyny ogólnej II stopnia, przewodnicząca Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej.

Robert Krzysztof Janiec - dr nauk farmaceutycznych w latach 1997-2006 pracował w Katedrze Podstawowych Nauk Biomedycznych Wydziału Farmaceutycznego ŚAM, od 2006 r. w Katedrze Farmakoekonomiki Farmacji Społecznej ŚAM, w latach 2002-2004 naczelnik Wydziału Gospodarki Lekiem w Śląskim NFZ.

Maciej Baranowski - dr nauk ekonomicznych, wcześniej doradca Zarządu Śląskiego Domu Maklerskiego S.A. oraz adiunkt w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów
w Katowicach. Obecnie Adiunkt Katedry Finansów Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Bernadeta Wiśniowska - Kierownik poradni rehabilitacyjnej dla dzieci w Bykowinie, kierownik poradni leczenia zimnem w Nowym Bytomiu, zasiadała w Radzie Społecznej w poprzedniej kadencji.

Bogusława Opaczyńska - pracownik Urzędu Miasta, wcześniej Z-ca Naczelnika Wydziału Geodezji i Gospodarki Gruntami, obecnie Naczelnik Wydziału Nadzoru Właścicielskiego i Analiz Ekonomicznych.

Podczas sesji obecni byli również młodzi piłkarze ?Gwiazdy? Ruda Śląska, którzy
w swojej kategorii wiekowej zdobyli wicemistrzostwo Polski.

 

 

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter