Kir Żałobny

Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Logotyp: trzy gwiazdy żółta, biała i czerowna na niebieskim tle, tekst "Fundusze Europejskie dla Śląskiego".

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach, Urząd Miasta Ruda Śląska oraz Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej zapraszają 13 września do Rudy Śląskiej na spotkanie poświęcone możliwości pozyskania środków Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej..

Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 września 2023 roku od 10:00 do 13:00 (rekrutacja do 12 września 2023 r.) w sali 213 (sala sesyjna) Urzędu Miasta Ruda Śląska, pl. Jana Pawła II 6, II piętro.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie stronie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w spotkaniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Spotkanie informacyjne skierowane jest w szczególności do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo zainteresowanych uzyskaniem środków UE na otwarcie działalności gospodarczej.

Program szkolenia

  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Omówienie możliwości pozyskania środków UE w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Organizator spotkania:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach
Al. Korfantego 79
40-160 Katowice
infolinia +48 32 77 44 720
pife_katowice@slaskie.pl

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter