Baner z programem Dni Rudy Śląskiej 2024.
Kir Żałobny

Bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje w Twoim mieście? Potrzebujesz informacji o najbliższych wydarzeniach kulturalnych, a nie masz czasu sam ich szukać? Wystarczy wejść na stronę www.rudaslaska.pl i podać adres e-mail w polu zapisów do newslettera. Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta UM w Rudzie Śląskiej będzie Ci wysyłał na bieżąco wszystkie informacje dotyczące miasta.

Wśród przygotowywanych przez wydział materiałów jest przede wszystkim tygodniowy biuletyn informacyjny, zawierający zapowiedzi wydarzeń na najbliższe dni oraz ważne informacje z życia miasta. Z biuletynu można dowiedzieć się o wydarzeniach kulturalnych, zarówno tych organizowanych przez Urząd Miasta, jak i tych, na które zapraszają rudzkie ośrodki kultury. Zawiera on również informacje o zawodach sportowych, akcjach charytatywnych i kampaniach zdrowotnych organizowanych na terenie całego miasta.

Każdy, kto zapisze się na listę wysyłkową newslettera, będzie otrzymywał informacje z pierwszej ręki. Dowie się na co przeznaczane są miejskie środki finansowe, jak są realizowane kluczowe inwestycje oraz jakie plany mają władze miasta na najbliższe miesiące.

Jednocześnie wydział informuje na bieżąco o najważniejszych uchwałach podejmowanych przez rudzkich radnych, które mają bezpośredni wpływ na wydatki obciążające domowe budżety. Najistotniejszym tematom poświęcone są osobne informacje prasowe. W ubiegłym roku Wydział rozesłał ich ponad  300. Do niektórych załączone są materiały dźwiękowe
lub zdjęcia.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter