Baner z programem Dni Rudy Śląskiej 2024.
Kir Żałobny

Aby dopasować usługi do potrzeb każdego klienta

Rudzkie Centrum jest usytuowane na I piętrze budynku Powiatowego Urzędu Pracy, jego celem jest udoskonalenie i intensyfikacja działalności  w zakresie świadczenia usług i instrumentów rynku pracy - pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego, pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy, organizacji szkoleń i zatrudnienia subsydiowanego.


Oferta Centrum Aktywizacji Zawodowej skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, jak i do pracodawców. Pracodawcom oferowane jest nie tylko wsparcie w zakresie organizacji subsydiowanych form zatrudnienia, ale również specjalistyczną, opartą o najwyższe standardy, pomoc w przeprowadzeniu procesu rekrutacji i selekcji kandydatów.

 
W obrębie CAZ utworzony został również Zespół ds. zwolnień monitorowanych, wspomagający pracodawców przeprowadzających zwolnienia monitorowane według programu outplacementu - procesu łagodzącego negatywne skutki zwolnień grupowych.

 

Usługi Centrum Aktywizacji Zawodowej świadczone są nieodpłatnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi teleinformatycznych,  w warunkach zapewniających zachowanie obowiązujących standardów i wymogów rynku pracy. Oferty opracowana jest  tak, aby dopasować usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Bliższe informacje: Iwona Woźniak ? Bagińska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, tel. 32/ 771 59 00.

 Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter