Header decorative image
Kir Żałobny

Projekt Stowarzyszenia "Szansa"

 

Badanie prowadzone jest przez Rudzką Grupę Strażniczą działającą w ramach Stowarzyszenia ?Szansa? dla realizacji projektu. Laboratorium Monitoringu Budżetu w skrócie LMB jest programem Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich, który powstał jako rozwinięcie projektu Przejrzysty Samorząd.

Krótka charakterystyka grupy: skład zespołu: Jan Szendzielorz i Edward Kuś + wolontariusze.Grupa działa w strukturach Stowarzyszenia ?Szansa? od 2005r. Brała udział w realizacji projektów: ?Przejrzysta Polska? i ?Monitoring finansowania kampanii prezydenckiej w 2005r?

?Głównym celem  projektu LMB jest wzmocnienie obywatelskiej kontroli władzy lokalnej poprzez rozpropagowanie idei udziału obywateli w sprawowaniu lokalnych rządów w nawiązaniu do konkretnego problemu jakim jest udział mieszkańców  w procesie uchwalania budżetu gminy.?

Zwracamy się z prośbą do rudzkich organizacji pozarządowych o pomoc, polega ona na wypełnieniu ankietyi odesłaniu na adres meilowy: maxszansa@op.pl.

Bardziej szczegółowych informacji można uzyskać pod telefonem: 0602 133 617, lub przesyłając zapytanie na podany adres meilowy.

 

Jan Szendzielorz - Prezes Stowarzyszenia "Szansa"

 

 

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter