Header decorative image
Kir Żałobny

"Daj siebie innym"

 

Również w Rudzie Śląskiej Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich ?Zdrowe Życie? postanowiło przypomnieć o Ogólnopolskim Dniu Trzeźwości przypadającym na 29.03.2010 r. Nadużywanie alkoholu jest jednym z największych problemów naszego społeczeństwa, który ma zasadniczy wpływ na degradację człowieka, jego bierną postawę w otaczającej go rzeczywistości, negatywnie wpływa także na rodzinę, a przede wszystkim dzieci, których szkody zdrowotne, materialne, rozwojowe i emocjonalne są bardzo trudne do usunięcia i długotrwałe. Na młodzież, która coraz częściej poprzez alkohol komplikuje sobie życie, na środowisko pracy i najbliższe otoczenie.

 

Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich ?Zdrowe Życie? serdecznie zaprasza do siedziby stowarzyszenia przy ul. Ballestremów 16 na obchody Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości w ramach ?Drzwi Otwartych dla każdego? w dniu 29 marca od godz. 9:00 do 20:00.

 

Zapraszamy nie tylko osoby uzależnione chcące zerwać z nałogiem, ale także rodziny osób uzależnionych i zainteresowanych działalnością stowarzyszenia. W tym dniu można będzie zapoznać się z ofertą pomocową, otrzymać wszelkie informacje oraz materiały na temat placówek lecznictwa odwykowego, grup samopomocowych, terapii uzależnienia od alkoholu, życia w trzeźwości.

 

JEŻELI:

? jesteś zainteresowany/na tematem uzależnień i współuzależnienia?

? chcesz pomóc komuś, kto jest uzależniony, a nie wiesz jak?

? żyjesz w bliskości osoby uzależnionej i czujesz się przytłoczony/a?

? masz problem z alkoholem lub innymi używkami?

? szukasz informacji, wsparcia, pomocy?

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

 

W siedzibie stowarzyszenia odbędzie się także projekcja filmów, kółko zainteresowań oraz dzień gier i sportu.

 

Mamy nadzieję, że ten dzień stanie się ważnym elementem w propagowaniu idei trzeźwości jako normy społecznie akceptowanej. Każdy z nas może mieć wpływ na to, jakie znaczenie będzie miało to święto. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane.

 

Zobacz plakat

 

Rudzkie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Zdrowe Życie"

www.zdrowezycie.sileman.net.pl

 

 

 

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter