Header decorative image
Kir Żałobny

Uwaga kierowcy! Roboty drogowe na ul. Tunkla

Uwaga kierowcy! Roboty drogowe na ul. Tunkla

Trwają prace na ul. Tunkla w Kochłowicach. Obecnie frezowany jest odcinek od Szkoły Podstawowej nr 21 do nr 133. Jutro powinno rozpocząć się asfaltowanie.

Na początku przyszłego tygodnia zaplanowane jest frezowanie, a następnie asfaltowanie ul. Tunkla na odcinku od ul. Korfantego do Szkoły Podstawowej nr 21.  Wszystkie prace mają kończyć się przed godz. 14:00, czyli przed godzinami szczytu.

Objazd tego odcinka możliwy jest przez Bykowinę ulicami Korfantego, Siekiela i Katowicką lub Górnośląską do Katowickiej. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych prace powinny zakończyć się w połowie przyszłego tygodnia.

Drogowa Trasa Średnicowa

Również w połowie przyszłego tygodnia powinny zakończyć się prace na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Katowic. Obejmują one odcinek od stacji benzynowej przy ul. Zabrzańskiej do wiaduktu nad DTŚ przy ul. Niedurnego. W czasie robót drogowych ruch odbywa się jednym lub dwoma pasami.

Ul. Solidarności

W przyszłym tygodniu zaplanowano prace przy remoncie i odtworzeniu nawierzchni przy ulicy Solidarności na odcinku od wyjazdu z ulicy Energetyków do wjazdu do siedziby PZM. W czasie prac mogą występować utrudnienia oraz obowiązywać ruch wahadłowy.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter