Header decorative image
Kir Żałobny

Szkoła pływania w Aquadromie

Szkoła pływania w Aquadromie

Od 2 września w rudzkim Aquadromie rusza profesjonalna szkoła pływania dla wszystkich grup wiekowych. Specjalna oferta obejmuje nie tylko zajęcia, ale także możliwość skorzystania ze Strefy Rekreacji i Sportu.

Z początkiem roku szkolnego swoje podwoje otwiera Aquadromowa Szkoła Pływania. Jest to kolejna oferta rudzkiego aquaparku skierowana do mieszkańców regionu. - Zaczęliśmy od wakacyjnego kursu nauki pływania, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wprowadzenie na stałe do naszej oferty lekcji pływania było jedynie kwestią czasu. Dobranie wykwalifikowanej kadry instruktorów trwało, ale dzięki temu mamy gwarancję, że zajęcia będą przeprowadzone na najwyższym poziomie – informuje Agnieszka Antoń, koordynatorka Aquadromowej Szkoły Pływania.

Do tej pory pod czujnym okiem instruktorów, lekcje pływania pobierały nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jak deklarują przedstawiciele Aquadromu, na naukę pływania nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Dlatego niemowlęta, które ukończyły już 3 miesiąc życia, są równie mile widziane jak i seniorzy.

Zajęcia szkoły pływania odbywać się będą w jedynym na Śląsku basenie z ruchomym dnem, którego głębokość można dowolnie regulować, dzięki czemu każdy będzie mógł poczuć się pewnie. Mając na uwadze najmłodszych adeptów Aquadromowej Szkoły Pływania temperatura wody w basenie będzie wyższa, niż w pozostałych, aby pierwsza przygoda z wodą miała przyjazny charakter.

Aquadromowa Szkoła Pływania oferuje w cenie zajęć ponad godzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu! Dzięki temu po lekcji pływania będzie można zrelaksować się lub poszaleć na licznych atrakcjach.

Pokazowe zajęcia szkoły pływania odbędą się 31 sierpnia.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter