Kir Żałobny

Park wodny z lodowiskiem

Park wodny z lodowiskiem

Od najbliższego piątku /16.12/ przy rudzkim parku wodnym w Halembie będzie można szaleć na łyżwach. Przed Aquadromem przy ul. Kłodnickiej 95a stanie ślizgawka o wymiarach 15x25 metrów. Jej otwarcie zaplanowano na godz. 17:00.

- W dniu otwarcia dzieci do 18 roku życia będą mogły korzystać z lodowiska za symboliczną złotówkę – informuje Agnieszka Piekorz, rzecznik prasowy Aquadromu. W tym dniu nie zabraknie animacji, konkursów z nagrodami oraz wspólnego kolędowania.

Ślizgawka w tygodniu będzie czynna od godz. 16:00 do 21:00, natomiast w weekendy i święta od 10:00 do 21:00. Klienci będą mieli do dyspozycji przebieralnię oraz wypożyczalnię łyżew. Cena wstępu na lodowisko to 5 zł. Za taką samą kwotę będzie można również wypożyczyć łyżwy. - Zachęcam do zapoznania się z dokładnymi godzinami otwarcia lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie internetowej – dodaje Piekorz.

Z lodowiska w mieście można też skorzystać odwiedzając Burloch Arenę w Orzegowie. Czynne jest przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20:15, a w soboty i niedziele od 9:00 do 20:15. Przez większość czasu jest ogólnodostępne, jednak część godzin zarezerwowana jest dla RTH „Zryw” oraz Szkoły Podstawowej nr 40. Harmonogram zamieszczony tutaj.

Na ślizgawkę można wybrać się też na Bykowinę. Obiekt znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Gwareckiej i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, zaś w weekendy od 9:00 do 21:00.  Godzina jazdy osób dorosłych kosztuje 6 zł. Bilet ulgowy jest w cenie 4 zł. Na miejscu można też wypożyczyć łyżwy za 4,5 zł. Szczegółowy cennik tutaj.

 

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter