Kir Żałobny

Gra terenowa GROT

Gra terenowa GROT

Już w niedzielę (18.06) odbędzie się dwunasta edycja gry terenowej GROT, która co roku organizowana jest przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej. Tegoroczna edycja gry odbędzie się na rudzkich terenach postindustrialnych w Nowym Bytomiu.

Rekrutacja drużyn na wydarzenie rozpoczęła się już 27 maja. Do udziału w GROCIE organizatorzy zapraszają czteroosobowe drużyny, które będą klasyfikować do jednej z trzech głównych kategorii – rodzinnej, młodzieżowej lub dorosłej. Ekipy będą rywalizować ze sobą w dwóch turach czasowych. Istotne informacje można odnaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia oraz na łamach wydarzenia na Facebooku.

Na trasie GROTU uczestnicy będą musieli stawić czoła niecodziennym konkurencjom. Czekać będą na nich najróżniejsze wyzwania fizyczne m.in. wysokościowe oraz siłowe, ale nie zabraknie również okazji do główkowania i logicznego myślenia. Jedno jest pewne – drużyny będą musiały wykazać się odwagą, sprytem oraz umiejętnością współpracy!

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter