Header decorative image
Kir Żałobny

Czas na Poniatowskiego

?Prowadzenie prac ziemnych wiąże się najczęściej z powstaniem uciążliwości w ruchu drogowym i pieszym. Zdajemy sobie w pełni z tego sprawę. Dlatego też tam, gdzie to tylko możliwe, utrudnienia te staramy się minimalizować. Niestety ze względów technologicznych i dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców na czas prowadzenia wykopów konieczne stanie się zamknięcie ulicy Poniatowskiego dla ruchu kołowego? - mówi Krystyna Kurowska ? Pełnomocnik ds. Realizacji Projektu.

 

Co za tym idzie zmieniona zostanie trasa przejazdu linii autobusowych nr 121 i 255. Ponadto trzeba się liczyć z tym, że w czasie prowadzenia robót utrudniony i czasowo ograniczony  zostanie dostęp do posesji. Możliwe jest, że roboty będą prowadzone do późnych godzin wieczornych, by maksymalnie skrócić czas niedogodności. Orientacyjny czas utrudnień nie powinien przekroczyć dwóch miesięcy.


Po szczegółowym ustaleniu trasy objazdu i określeniu dokładnego terminu rozpoczęcia robót, szczegółowe informacje na temat utrudnień w ruchu drogowym i pieszym zostaną zamieszczone m.in. na stronie www.ispa.rudaslaska.pl oraz www.rudaslaska.pl

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter