Budowa trasy N-S nabiera tempa
Budowa kolejnego odcinka trasy N-S w Rudzie Śląskiej nabiera tempa dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.
Projekt: „Budowa trasy N-S w Rudzie Śląskiej od ul. Bielszowickiej do autostrady A4”
Co już zrobiono? Trwają intensywne prace przy obiektach mostowych - powstają fundamenty pod wiadukty nad ul. Piaskową, koleją i cmentarzem oraz pale nad rzeką Kochłówką.
Po rozbiórkach i przygotowaniu terenu, przebudowywane są sieci podziemne (w tym przewiert pod torami PKP dla gazociągu).

