Przejdź do treści
Rynek Ruda Śląska
Kir Żałobny

Budowa trasy N-S nabiera tempa

Budowa trasy NS

Budowa kolejnego odcinka trasy N-S w Rudzie Śląskiej nabiera tempa dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.

Projekt: „Budowa trasy N-S w Rudzie Śląskiej od ul. Bielszowickiej do autostrady A4”

Co już zrobiono? Trwają intensywne prace przy obiektach mostowych - powstają fundamenty pod wiadukty nad ul. Piaskową, koleją i cmentarzem oraz pale nad rzeką Kochłówką.

Po rozbiórkach i przygotowaniu terenu, przebudowywane są sieci podziemne (w tym przewiert pod torami PKP dla gazociągu).

Logotypy Fundusze Europejskie dla Śląskiego, flaga Polski, Dofinansowane przez Unię Europejską i flaga EU, Województwo Śląskie i herb.
Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter