Kir Żałobny

Bezpłatna mammografia w lutym

Dwie kobiety uśmiechają się do siebie.

Lux Med Diagnostyka zachęca do udziału w bezpłatnej mammografii. Już 24 lutego w godz. od 10.00 do 16.00 oraz 26 lutego w godz. od 11.00 do 17.00 przy Centrum Handlowym Plaza stanie mobilna pracownia mammograficzna, w której będą mogły się przebadać kobiety w wieku 45 - 74 lat. Badanie finansowane jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

W mammografii mogą wziąć udział panie, które są ubezpieczone i nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie. Przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 22 880 90 80. W celu weryfikacji uprawnień do badania przy rejestracji należy przygotować dowód osobisty. Na badanie wskazane jest przyniesienie zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, jeśli nie były wykonywane w pracowni LUX MED.

LUX MED zachęca do systematycznego wykonywania badań zgodnie z zaleceniami wspomnianego wyżej programu. Tylko przestrzeganie terminów kolejnych mammografii umożliwia wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby i pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego i skutecznego leczenia, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia.

Grafika zapowiadająca bezpłatna mamografię.

Wróć

Prześlij opinię

Na skróty

Zapisz się na newsletter