Rudzkie smaki

Rozpoczął się dziewiąty sezon zabawy z „Rudzkimi Smakami”. Podsumowaniem konkursu, podobnie jak poprzednich jego edycji, będzie kalendarz kulinarny.

Kalendarz „Rudzkie Smaki” to wyjątkowa publikacja, składająca się z przepisów nadesłanych przez mieszkańców. Uczestnicy konkursu dzielą się recepturami  na swoje sprawdzone dania i smakołyki. Często są to przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co miesiąc najlepsze propozycje są nagradzane i to właśnie one są prezentowane w kalendarzu.

W konkursie nadszedł czas na smak września, którego tematem są orzechowe specjały. Przepisy z propozycjami na dania z wykorzystaniem orzechów można przesyłać do końca miesiąca na adres e-mail: media@ruda-sl.pl lub pocztą na adres Urzędu Miasta Ruda Śląska z dopiskiem „Rudzkie Smaki”.

Zapraszamy do kulinarnej zabawy z rudzkim magistratem w 2022 roku. Obok głównej nagrody, którą jest publikacja zwycięskiego przepisu w kalendarzu kulinarnym, laureaci poszczególnych miesięcy otrzymają zestaw materiałów promocyjnych miasta.

Zachęcamy do udziału w konkursie nie tylko mieszkańców Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

Regulamin konkursu

RUDZKIE SMAKI SEZON I

RUDZKIE SMAKI SEZON II

RUDZKIE SMAKI SEZON III

RUDZKIE SMAKI SEZON IV

RUDZKIE SMAKI SEZON V

RUDZKIE SMAKI SEZON VI