Anioły Wolontariatu rozdane

2021-11-19

"Anioły Wolontariatu" rozdane już po raz dziesiąty!

Dzisiaj w rudzkim "Mateczniku" odbyła się uroczystość, podczas której 39. osób, firm i organizacji, otrzymało nagrody i wyróżnienia za szczególną działalność na rzecz mieszkańców Rudy Śląskiej. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży "Przystanek".

Anioły Wolontariatu 2021- lista osób nagrodzonych

1. Jacek Knapik-  Fundacja „Akademia Edukacji”

2. Zofia Skuczeń - Hufiec ZHP Ruda Śląska im. hm. Łucji Zawada

3. Damian Belok

4. Jakub Kubacki- Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI

5. Wojciech Jarosz- Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Fauna

6. Michał Miśko- Ochotnicza Straż Pożarna w Rudzie Śląskiej

7. Grażyna Proch - Rudzki Uniwersytet III Wieku

8. Jadwiga Deda - Polski Związek Niewidomych Koło w  R.Śl

9. Andrzej Krzyjszczyk - Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Klub HDK im. H. Dunanta przy RSM

10. Andrzej Pięta - Stowarzyszenie Chór Mieszany „Słowiczek” w Rudzie Śląskiej

11. Mieczysław Słomka - Klub HDK przy KWK „Pokój” w Rudzie Śląskiej

12. Rafał Sancewicz – Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek”

13. Torcida Girls

14. Adrian Tomas- Ochotnicza Straż Pożarna w Rudzie Śląskiej

15. Fundacja „Armia Przyjaciół”

16. Magdalena i Kamil Lipiec

17. Agata Trojan- Stowarzyszenie „Otwarte Serca” w Rudzie Śląskiej

Anioł Wolontariatu na trudne czasy 2021- lista osób nagrodzonych

1. Szpakmed Ruda Śląska

2. Łukasz Wodarski

3. Salon Kanclerz Ruda Śląska

4. Ochotnicza Straż Pożarna w Rudzie Śląskiej

5. Swojskie Jadło u Łysego

6. Kornelia Binas

7. Marianna Strzeja

8. Iwona Borowska

9. Jacek Pająk

10. Bartosz Skotnicki

11. Anna Sorek

12. Sebastian Sorek

13. Kamil Biały

14. Kornelia Pogoda

15. „Esencja Smaku”

16. Grupa Serca Razem

17. Aleksandra Wójcik

18. Katarzyna Jurczyk

19. Anna Napierkowska

20. Bunkrowa Brać

21. Combat Alert

22. Rafał Wypior

Wyróżnienia Anioła na trudne czasy

1. Hufiec ZHP Ruda Śląska im. hm. Łucji Zawada

2. Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek”

3. Fundacja „Aktywni My”

4. Fundacja „Akademia Edukacji”

5. Arkadiusz Liana

6. Przemysław Zając

7. Jakub Witul

8. Bogdan Gwardiak

9. Marek Kamiński

10. Marzena Pocheć

11. Bożena Młodzik

12. Danuta Kinder

13. Danuta Pająk

14. Zofia Kulka

15. Marzena Dereć

16. Małgorzata Polak

Dodatkowe wyróżnienia przyznane w imieniu  Stowarzyszenia „Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska”

17. Teresa Adamczuk

18. Anna kilka (sklep Fajniste Blumy i Gyszynki)

19. Sklep Radiska

20. Ship Center

21. Grzegorz Poloczek

22. Piekarnia „Gerlach”

23. Piekarnia „Poloczek”

24. Piekarnia „Jakubiec”

25. Restauracja „Ramża”

26. Restauracja „Roma”