Rudzkie smaki

Trwa konkurs pod hasłem „Rudzkie Smaki”.  Rozpoczynamy jego siódmą edycję, której podsumowaniem, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie kalendarz kulinarny.

Kalendarz „Rudzkie Smaki” to wyjątkowa publikacja, składająca się z przepisów nadesłanych przez mieszkańców. Uczestnicy konkursu dzielą się recepturami  na swoje sprawdzone dania i smakołyki. Często są to przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co miesiąc najlepsze propozycje są nagradzane i to właśnie one są prezentowane w kalendarzu.

Zapraszamy do kulinarnej zabawy z rudzkim magistratem w 2020 roku. Do końca każdego miesiąca można przesyłać przepisy wraz ze zdjęciem drogą e-mailową na adres media@ruda-sl.pl.

Do końca wakacji można przesyłać do rudzkiego magistratu przepisy, które przywieziemy  jako kulinarne wspomnienia. Po powrocie z urlopu dzielimy się z rodziną i przyjaciółmi wrażeniami, także tymi kulinarnymi, częstując ich daniami i przekąskami, na które przepisy podpatrzyliśmy na letnim wypoczynku.  Niektóre z nich wpisują się w domowe menu na stałe, przypominając nam beztroskie chwile. Receptury można wysłać drogą e-mailową na adres media@ruda-sl.pl z dopiskiem „Rudzkie Smaki”.Najciekawsze dwa przepisy zostaną wybrane „smakiem lipca” i "smakiem sierpnia", a ich autorzy otrzymają nagrody. Ponadto zwycięskie przepisy znajdą się w kalendarzu kulinarnym na 2021 rok.

Zapraszamy do kulinarnej  zabawy nie tylko mieszkańców Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

Regulamin konkursu.

RUDZKIE SMAKI SEZON I

RUDZKIE SMAKI SEZON II

RUDZKIE SMAKI SEZON III

RUDZKIE SMAKI SEZON IV

RUDZKIE SMAKI SEZON V

RUDZKIE SMAKI SEZON VI