Dostępność

RUDA Śląska

miasto otwartych możliwości
Ruda Śląska w obiektywie

Aktualności

  1. proszę czekać …

Nasze miasto prowadzi w rankingach

W ubiegłym tygodniu odebraliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca wPolsce w konkursie ?Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców?.Konkurs odbywał się w dniach 1 lutego ? 31 marca br. i miał na celupromocję  udziału firm sektora mikro, makro i średnichlokalnych przedsiębiorstw w szkoleniach internetowych Akademii PARP.

Ruda Śląska zajęła 10 miejsce wśród 65 miast na prawach powiatu wogólnopolskim rankingu ?Europejska Gmina, Europejskie Miasto?.Wyróżnienie odbierał w ubiegłym tygodniu przedstawiciel miasta zrąk Elżbiety Bieńkowskiej ? Minister Rozwoju Regionalnego.

 

?Gazeta Prawna? po raz drugi przygotowała ranking, wyróżniającysamorządy, które osiągają największe sukcesy w pozyskiwaniu środkówunijnych. W rankingu tym uwzględniane są wszystkie programy unijne,których beneficjentami są nie tylko władze samorządowe i podległeim jednostki organizacyjne, ale także przedsiębiorcy i organizacjespołeczne.

Ruda Śląska - jakość powietrza
strategia

Śląsko godka

  1. web developer: Artur Kępa