Rudzkie smaki

Trwa konkurs pod hasłem „Rudzkie Smaki”.  Rozpoczynamy jego szóstą edycję, której podsumowaniem, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie kalendarz kulinarny.

Kalendarz „Rudzkie Smaki” to wyjątkowa publikacja, składająca się z przepisów nadesłanych przez mieszkańców. Uczestnicy konkursu dzielą się recepturami  na swoje sprawdzone dania i smakołyki. Często są to przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co miesiąc najlepsze propozycje są nagradzane i to właśnie one są prezentowane w kalendarzu.

Zapraszamy do kulinarnej zabawy z rudzkim magistratem w 2019 roku. Do końca każdego miesiąca można przesyłać przepisy wraz ze zdjęciem drogą e-mailową na adres media@ruda-sl.pl, pocztą na adres Urzędu Miasta z dopiskiem „Rudzkie Smaki”, bądź składać osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta (p. 325).

Do końca sierpnia br. można przesyłać  propozycje przepisów na dania, które pozwolą poczuć klimat urlopu, zarówno egzotycznego, jak i tego na przydomowej działce. Dwa najciekawsze przepisy  zostaną wybrane „smakami wakacji”, a ich autorzy otrzymają nagrody. Ponadto przepisy znajdą się w kalendarzu kulinarnym na 2020 rok.

Zapraszamy do kulinarnej  zabawy nie tylko mieszkańców Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

Regulamin konkursu.

RUDZKIE SMAKI SEZON I

RUDZKIE SMAKI SEZON II

RUDZKIE SMAKI SEZON III

RUDZKIE SMAKI SEZON IV

RUDZKIE SMAKI SEZON V

RUDZKIE SMAKI SEZON VI