Rudzkie smaki

Trwa konkurs pod hasłem „Rudzkie Smaki”.  Rozpoczynamy jego siódmą edycję, której podsumowaniem, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie kalendarz kulinarny.

Kalendarz „Rudzkie Smaki” to wyjątkowa publikacja, składająca się z przepisów nadesłanych przez mieszkańców. Uczestnicy konkursu dzielą się recepturami  na swoje sprawdzone dania i smakołyki. Często są to przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co miesiąc najlepsze propozycje są nagradzane i to właśnie one są prezentowane w kalendarzu.

Zapraszamy do kulinarnej zabawy z rudzkim magistratem w 2020 roku. Do końca każdego miesiąca można przesyłać przepisy wraz ze zdjęciem drogą e-mailową na adres media@ruda-sl.pl.

Do końca czerwca można przesyłać do rudzkiego magistratu przepisy na danie z dzieciństwa, którego smak pamiętamy do dziś. A może dalej jest naszą ulubioną potrawą, która przygotowywana teraz przywraca wspomnienia i poprawia humor? Najciekawszy przepis zostanie wybrany „smakiem czerwca”, a jego autor otrzyma nagrody. Ponadto zwycięskie przepisy znajdą się w kalendarzu kulinarnym na 2021 rok.

Zapraszamy do kulinarnej  zabawy nie tylko mieszkańców Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

Regulamin konkursu.

RUDZKIE SMAKI SEZON I

RUDZKIE SMAKI SEZON II

RUDZKIE SMAKI SEZON III

RUDZKIE SMAKI SEZON IV

RUDZKIE SMAKI SEZON V

RUDZKIE SMAKI SEZON VI